День української писемності та мови в бібліотеках Білгорода-Дністровського


10.11.2020 09:03 118

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Цей День в бібліотеках міста став сповненим різноманітними бібліотечними заходами.

Під гаслом «Лунай велично, наша мово!» розпочали свій робочий день бібліотекарі. В читальних залах бібліотек легким фоном грали українські народні та сучасні пісні та експонувалися коментовані літературні виставки: «І зачаровує серце пісенна українська мова» - в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького, «Буква до букви і виникло слово» - в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва, «Мова, що стирає кордони» - в бібліотеці ім. М. Кропивницького, «Читаємо українською» - в бібліотеці ім. Лесі Українки та «Наша мова – мова калинова», «Душа народу бринить у слові», «Не цураємось мови, вчимось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати» - в бібліотеці ім. О. Пушкіна. Адміністрація ЦБС долучилася до написання  XX ювілейного   Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності.

Рідна мова – духовний скарб нації. Саме мова формує і визначає свідомість, творить націю, культуру, історію. Бережімо та плекаймо українську мову, щоб передати її нащадкам!




Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік