День партизанської слави відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського


23.09.2020 16:45 494

Відповідно до Указу Президента України №1020/2001 від 30.10.2001 року 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави.

В бібліотеках міста Білгорода-Дністровського відбулася низка патріотичних заходів з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників під час Другої Світової війни.

Фахівці бібліотеки ім. Лесі Українки провели історичний огляд «Час минає, пам’ять залишається» для студентської аудиторії.

Історична виставка-акцент «Незламний фронт відваги і доблесті» експонується в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького; репортаж з книжкової полиці «Вічний вогонь партизанської слави» пройшов в медіа-центрі бібліотеки ім. О. Пушкіна. В бібліотеці ім. М. Кропивницького організований історичний віраж у минуле «Ми маємо право на пам’ять про горе», а в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва оформлена коментована книжкова виставка «Дні і роки – історії кроки».

Самовіддана пожертва, подвиги партизанів та підпільників назавжди будуть для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до України. Низький уклін героям і щира подяка за Перемогу!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік