День Конституції України відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського


28.06.2024 10:23 81

День Конституції України святкують щорічно 28 червня. Конституція України - найголовніший державний документ, що визначає права, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни. До цього дня в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» проведено низку патріотичних заходів.

Зокрема, для підоблікових центру Пробації в Публічній бібліотеці відбулась правова година «Конституція – твої права і обов’язки». Під час заходу бібліотекарі познайомили з історією та важливими актуальними положеннями основного Закону нашої Держави. Про особливе значення Конституції України в умовах воєнного стану, коли ворог відбирає на окупованих територіях право на життя, освіту, свободу. Також закликали присутніх не порушувати закони, щоб не отримувати покарання.

У відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки пройшов патріотичний мікс «Конституція – оберіг нашої Держави». Дітлахи познайомилися з посібником для дітей «Конституція для всіх: і великих і малих», переглянули тематичний відеоролик «Дітям про Конституцію України», а потім разом з волонтеркою Тамарою Бутюгіною малювали у жовто-блакитних кольорах на тему: «Під мирним небом мій дім, сім’я, соняхи». Під час повітряної тривоги спустилися в укриття, де продовжували малювати.

В бібліотеці-філії ім. І. Нечуя-Левицького пройшов майстер-клас «Український глечик» з майстринею, письменницею, волонтеркою Наталією Кобзєвою. В бібліотеці-філії ім. Лесі Українки оформлено книжкову виставку «Вимріяна поколіннями», а в бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького «Життя по законам Держави».




Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік