Цікаво та змістовно дітям під час канікул в бібліотеках Білгорода-Дністровського


10.01.2024 14:33 123

Під час зимових канікул бібліотекарі не дають дітям нудьгувати. Спільні ранки з чаюванням, рухливі та інтелектуальні ігри, онлайн-екскурсії, голосні читання, майстер-класи, мульт-перегляди - все це згуртовує дітей в бібліотеках-філіях: ім. Лесі Українки, ім. І. Нечуя-Левицького, ім. М. Кропивницького та у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки.

Колективом КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» проведено цикл цікавих бібліотечних заходів «З книгами канікули – сумувати ніколи». Діти проявили своє вміння створювати чудові прикраси з паперу під час майстер-класів, переглянули багато цікавого під час відео-подорожей «Зимова Європа. Традиції новорічних свят». Були продемонстровані сюжети про те, як святкують зимові свята у Нідерландах, Австрії, Німеччині, Японії тощо. Хлопці та дівчата познайомилися з національним колоритом, народними звичаями, традиційними святковими стравами, атрибутикою, потім поділились особистими враженнями.

Також читачі з задоволенням фотографуються біля новорічних фотозон та роблять селфі. Зимові канікули ще продовжуються, і бібліотеки запрошують до себе на гостини.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік