Цікавий майстер-клас по виготовленню мишенят відбувся в бібліотеці Білгорода-Дністровського


09.08.2022 11:30 303

В рамках проєкту, який діє в бібліотеці-філії ім. О. Пушкіна, як пізнавально-інформаційного центру для дітей різного віку, продовжується проведення безкоштовних майстер-класів. Дітлахи разом отримують рекомендації від бібліотекарів з питань читання, дізнаються про останні книжкові новинки та послуги в бібліотеці, та ще й весело з користю проводять час.

Цього разу при засіданні гуртка навчалися власноруч виготовляти з паперу мишенятко. Деякі недолюблюють цього гризуна, але фахівці бібліотеки-філії ім. О. Пушкіна своїми розповідями змінили ставлення до мишенят, які можуть бути цілком милими. Роботу над створенням поробки розпочали з загадки, запитавши діток: «Хто живе в нірці і гризе кірки?», та відповідь отримали вмить: «Це мишка».

Юні майстри поринули у світ стародавнього японського мистецтва оригамі – моделей, створених з кольорового паперу. Діти та бібліотекарі вирізали заготівки різного розміру, перегинали їх, надаючи форму тіла миші, приклеювали носик, очі, клеїли вушка і додали тонкий хвостик, акуратно підкрутивши ножицями його кінчик. І хоча все це робилося з кольорового паперу за однією схемою, мишки вийшли різні, з індивідуальними особливостями. Наші маленькі майстри з задоволенням створювали своїх чудернацьких тварин - мишенят! Майстер-клас провели під час перегляду мультиків.

Бібліотекарі невтомно запрошують всіх бажаючих приходити до бібліотеки, бо там - цікаво!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік