Челендж для юних художників «STOP COVID-19!»


07.04.2021 08:38 113

Якщо тобі від 6 до 15 років, візьми участь у дитячому челенджі в час пандемії «STOP COVID-19!». Для цього:

- Намалюй малюнок про те, як захиститися від коронавірусу, або малюнок вдячності, присвячений тим, хто під час пандемії рятує життя.

- Сфотографуй цей малюнок і надішли до кінця квітня місяця на електронну адресу: dxh24@ukr.net (зроби це самостійно чи попроси дорослих допомогти).

- У листі обов’язково потрібно вказати твоє прізвище, ім’я, дату народження та номер телефону.

- Яскраві, добрі, світлі малюнки, що відповідають тематиці челенджу, ми розмістимо на офіційному сайті нашого міста під назвою Сhallenge «STOP COVID-19!» після завершення акції.

- Поширюй інформацію про челендж також серед своїх друзів та однокласників!

Кращі малюнки ми попросимо принести після закінчення акції, щоб розмістити в лікарнях міста, де вони позитивно впливатимуть на медиків та хворих, які будуть відчувати підтримку та надихатися на скоріше одужання!

Метою акції є:

- підтримка людей в умовах пандемії COVID-19 та донесення необхідності суворо дотримуватися протиепідемічних заходів та залишатися вдома заради зменшення ризику захворіти на коронавірусну інфекцію;

- висловити вдячність людям, які під час карантину не можуть залишатися вдома, а змушені виконувати свій професійний та громадянський обов’язок, не зважаючи на ризик захворіти на коронавірус.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік