Білгород-Дністровський відправляє гуманітарну допомогу в Ірпінь та Макарів


14.04.2022 11:13 266

За ініціативи міського голови Віталія Граждана розпочато формування гуманітарного вантажу для надання допомоги громадам міста-героя Ірпінь та місту Макарів Бучанського району Київської області, які постраждали від агресії росії.

«… З самого ранку мешканці нашого міста поспішають надати допомогу містам Київської області, які постраждали від бойових дій.

Вчора у вечірньому прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook я розповів про те, що ми починаємо збирати гуманітарний вантаж для відправлення в міста Ірпінь та Макарів. Вже сьогодні багато жителів Білгорода-Дністровського у цей важкий для багатьох час прийняли для себе рішення підтримати тих, хто гостро потребує допомоги та підключився до формування гуманітарного вантажу.

Продукти харчування, предмети першої необхідності, побутова хімія, засоби особистої гігієни, а також слова підтримки та символічний привіт від мешканців Білгорода-Дністровського будуть передані містам Ірпінь та Макарів», - зазначив Віталій Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.ua



Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік