Білгород-Дністровський отримав грант від міжнародних партнерів


07.09.2023 17:15 137

3,8 млн. грн. у вигляді гранту отримав Білгород-Дністровський від міжнародних партнерів, в рамках спільного Швейцарсько-Українського проєкту «DECIDE: ВІДБУДОВА. Ініціатива з відновлення шкіл».

Цією новиною поділився міський голова Віталій Граждан на своїй сторінці в мережі «Facebook»: «…Завдяки участі спеціалістів та директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольга Ципуленко у спільному Швейцарсько-Українському проєкті DECIDE за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України «DECIDE: ВІДБУДОВА. Ініціатива з відновлення шкіл», наша громада отримає грант на облаштування шкільного укриття та створення на його базі освітнього хабу. Крім того, учасники проєкту DECIDE будуть навчатися писати та впроваджувати проєкти з відбудови, працювати з донорами, а також долучати до цього процесу молодь.

Вдячний за можливість участі у проєкті нашим закордонним партнерам та директору Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольга Ципуленко. Завдяки міжнародній допомозі, ми вже впровадили ряд грантових програм, які діють і підтримують нашу громаду. Сподіваємося на плідну співпрацю і в проєкті «DECIDE: ВІДБУДОВА». Рухаємося до Перемоги».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік