Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення за напрямком: «Облік та оподаткування у малому бізнесі» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ


28.04.2022 14:38 11

Мета курсу – надання слухачам необхідних теоретичних основ, методичних рекомендацій і практичних навичок щодо формування повної та достовірної інформації про господарські операції, що були проведені на підприємстві малого бізнесу протягом звітного періоду з метою складання фінансової та податкової звітності.

Враховуючи те, що правильність та своєчасність відображення операцій у звітності є однією з основних умов ефективної діяльності суб’єктів малого бізнесу, то правильна організація та ведення обліку на малих підприємствах є надзвичайно важливим.

Навчання може проводитись як в очній формі, так і за допомогою дистанційного навчання.

Термін навчання – 30 год. (5 днів).

Вимоги до претендентів на навчання:

повна загальна середня освіта;

без вимог до стажу роботи.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі.

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Ми знаходимося за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,12.

Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік