Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан привітав журналістів з їх професійним святом, яке медійники відзначили днями


07.06.2024 15:10 35

Сьогодні в сесійній залі Білгород-Дністровської міської ради відбулися урочисті заходи присвячені Дню журналіста України. В урочистостях взяли участь представники мас-медіа міста Білгорода-Дністровського. Від імені громади міста, Білгород-Дністровської міської ради та її виконавчого комітету журналістів з їх професійним святом привітав міський голова Віталій Граждан:

«Журналіст – непроста, іноді складна, а часом й ризикована професія, яка вимагає не тільки глибоких знань і ерудиції, але й особливого таланту. Ці люди завжди там, де цього вимагає історія. Саме від журналістів багато в чому залежить місія достовірного, актуального та водночас об’єктивного висвітлення подій та фактів нашого життя.

Вдячний людям, хто пише сучасний літопис за їхню непросту роботу. Наші журналісти - це команда однодумців, яка забезпечує нас незалежною, надійною, різносторонньою та актуальною інформацією, якій можна довіряти і я з великою повагою ставлюся до роботи кожного журналіста кожної редакції Білгорода-Дністровського.

Шановні журналісти, дорогі друзі, вітаю Вас із професійним святом! Бажаю Вам творчої наснаги та позитивних новин. Нехай Ваша робота стане важливою мотивацією до нових звершень, нехай у Ваші сюжети, статті та нариси повертаються мирні теми» - зазначив у вітальному слові міський голова.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік