Білгород-Дністровський краєзнавчий музей виграв грант для впровадження креативних проєктів


09.08.2021 15:50 100

Протягом 2020-2021 років відділом культури Білгород-Дністровської міської ради постійно проводилася робота з консультування та стимулювання працівників галузі щодо підготовки проектів для участі у грантових програмах і конкурсах з метою розвитку культурної інфраструктури. Зокрема комунальними установами культури міста неодноразово подавалися проєкти в рамках конкурсної програми Європейського Союзу «House of Europe».

Так, Білгород-Дністровський краєзнавчий музей декілька місяців тому подав заявку до грантового конкурсу «Інфраструктурний#3» та, нарешті, отримав позитивний результат, ставши одним з переможців!

«Інфраструктурний грант #3» – це грантова програма ЄС, що надає організаціям сфери культури можливість придбати вартісні ґаджети й матеріальні речі задля впровадження креативних проєктів для спільноти міста з метою створення бази для розвитку сучасної культури.

Краєзнавчий музей не тільки виграв великий гранд у сумі 270,3 тис. грн. (9 тис. євро) для малих міст, але вже отримав на рахунок перший транш у сумі 242,8 тис.грн. Отже, проект «Діджиталізація науково-освітньої діяльності Білгород-Дністровського краєзнавчого музею» вже втілюється в життя!.

Придбання сучасних технічних засобів дозволить не тільки підвищити якість вже започаткованого відеоконтенту музею, але й створить можливості для розширення діяльності закладу, як в on-line так off-line форматах!

Різноформатний проєкт включає в себе й створення нових відео екскурсій та сюжетів, що будуть транслюватися на всіх офіційних каналах музею (сайт, YouTube, Facebook, Instagram), а також проведення виставкових і науково-освітніх заходів із залученням науковців та фахівців різних рівнів.

Таким чином, в муніципальному музеї планується створити сучасний інтерактивний простір та якісний науково-популярний контент з історико-культурного надбання регіону, який буде у відкритому доступі для широкого загалу навіть під час можливих карантинних обмежень.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік