Білгород-Дністровський долучився до Всеукраїнської акції «Голоси дітей»


04.06.2024 11:55 71

Всеукраїнська акція «Голоси дітей» започаткована з ініціативи першої леді Олени Зеленської і присвячена пам'яті маленьких українців, чиє життя забрала війна. З 2014 року по червень 2021 року в Україні через збройну агресію загинули 240 дітей. А з початку повномасштабного вторгнення Офісом Генпрокурора зафіксовано 1368 випадків поранення і 551 факт загибелі дітей.

4 червня, у День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, у Білгороді-Дністровському в рамках акції «Голоси дітей» пройшов захід, який зібрав учнів і педагогів закладів освіти, представників влади і громадськості. Вони принесли лампадки, м’які іграшки і квіти. Звук дзвоника, який лунав під час заходу, символізував голоси малечі, що вже ніколи не гратиметься із друзями, не тішитиме своїми успіхами батьків, не бешкетуватиме і не радітиме сонячним промінчикам. Дзвінкі голоси цих дітей - тепер дзвіночки.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік