Білгород-Дністровський Центр культури та дозвілля працює в умовах карантину


06.04.2021 16:56 62

Не зважаючи на те, що Білгород-Дністровський центр культури та дозвілля, дотримуючись суворих карантинних норм, закрив двері для глядачів та репетицій, співробітники, що не відправлені у «простій», з оптимізмом планують та виконують свою роботу.

Костюмери ЦКтаД під керівництвом заступника директора з адміністративно-господарчої частини проводять чергову перевірку костюмів та реквізитів, зокрема списання тих, що вже не підлягають ремонту.

Головний режисер Анатолій Красовський – разом із звукооператором Віктором Даниловим, працюють над створенням сценарію до майбутньої вистави про історію виникнення стародавньої Тіри за мотивами творів Владислава Місюка. Сюжет вийшов дуже захоплюючий! Цього року планується обов’язково втілити цей задум у життя…

Художній керівник – Юлія Яковлєва, працює над створенням цікавого та оригінального сценарію шоу-програми «Kids Summer party». Це буде чудова розважальна програма з казковими героями, веселими іграми та справжньою дискотекою для дітей молодшого шкільного віку, яку планується проводити на замовлення під час літніх канікул.

А ще цими днями до закладу надійшла низка грамот від Одеського обласного центру української культури, які були адресовані самодіяльним колективам та їх керівникам за перемогу у обласному конкурсі літературно-музичних композицій «Поезія долі».

Тож робота у Центрі культури та дозвілля не припиняється. Кожен зайнятий своєю справою та сповнений надій і сподівань про найшвидше закінчення пандемії.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік