Білгород-Дністровський бере участь у Форумі «Південна стратегія розвитку»


10.06.2021 15:40 129

10 червня розпочалася найбільша регіональна подія року - Форум «Південна стратегія розвитку», в роботі якого бере участь Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан та його заступник з питань діяльності виконавчих органів Андрій Криштопов.

Мета Форуму, який проходить 10-11 червня у Генічеському районі Херсонщини - створити нові перспективи для ведення бізнесу в південному регіоні, а також умови для співпраці громад та інвесторів, що допоможе сформувати нові робочі місця, розвинути інфраструктуру, промислову, аграрну та туристичну галузі.

Форум об’єднав представників уряду, місцевого самоврядування, бізнесу та інвесторів, щоб сформувати бачення реінтеграції Півдня та створити стратегію його розвитку.

В роботі «Південної стратегії розвитку» беруть участь 5 міністерств, 168 голів громад з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, більше 30 спікерів, серед яких: вчені, голови обласних державних адміністрацій, міністри, представники бізнесових кіл України та іноземних держав.

Сьогодні в програмі пленарна сесія на тему: «Випереджальна стратегія розвитку Півдня України від Маріуполя до Ізмаїла».

На 11 червня запланована сесія: «Економічна безпека та міжнародна співпраця у Причорномор’ї та Приазов’ї», та робота в секціях:

«Цілорічні курорти Півдня України»;

«Енергетична безпека на межі з Кримом»;

«Промисловий потенціал Півдня»;

«Південноукраїнський центр трансплантології»;

«Мультимодальні перевезення та водний туризм від Дунаю до Дніпра»;

«Тимчасова окупація Криму: ризики для Півдня і шляхи їх мінімізації».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік