Білгород-Дністровська міська комісія ТЕБ та НС затвердила план дій у разі виникнення критичних проблем з енергетикою та опаленням


21.11.2022 15:57 158

21 листопада під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Заслухав інформацію міського голови щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій при пониженні температури повітря, необхідності надання допомоги населенню у разі виникнення критичних проблем з енергетикою та опаленням, розгортанням пунктів обігріву та «Пунктів незламності», комісія затвердила відповідний план заходів, переліки наявних стаціонарних пунктів обігріву та «Пунктів незламності» на території міста, інформація про яких буде доведена до населення додатково.

Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста міської ради доручено спільно з підприємцями міста запровадити альтернативні варіанти обладнання пунктів (місць) обігріву на базі закладів торгівлі та громадського харчування, де це можливо.

Пункти обігріву та «Пункти незламності» при їх розгортанні та функціонуванні забезпечуватимуться продуктами харчування, питною водою, Інтернетом, засобами автономного енергоживлення, можливістю зарядки пристроїв мобільного зв’язку.

Крім того, Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, управлінню освіти, відділу культури міської ради доручено підготувати перелік закладів освіти, культури та соціальної політики, на базі яких можливе розгортання тимчасових пунктів перебування населення з урахуванням наявності укриття, забезпеченості резервним електроживленням, теплом.

Комісією також прийняте рішення щодо виділення з резервного фонду бюджету міської територіальної громади коштів для створення резерву пально-мастильних матеріалів та закупівлі електрогенераторів.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік