Білгород-Дністровська громада посилює співпрацю з зарубіжними партнерами


18.01.2023 12:48 106

18 січня Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан провів зустріч з радником Управління міжнародного співробітництва Департаменту Поліції Литовської Республіки Alvydas Medalynskas.

В ході зустрічі обговорювались питання обміну досвідом в сфері громадської безпеки та співпраці в даному напрямку в майбутньому.

«Дуже корисним, на мою думку, буде застосування практик литовських спеціалістів в роботі нашої Муніципальної варти та Cитуаційного центру міської ради. Alvydas Medalynskas висловив свою підтримку українському народу і нашій громаді та готовність допомагати впоратися з викликами воєнного часу. Європейські громади згуртувалися у допомозі Україні. Це нас зближує. Дякую нашим іноземними партнерам за допомогу, підтримку і співпереживання» - зазначив в ході зустрічі міський голова Віталій Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік