Бібліотеки Білгорода-Дністровського працюють за спеціально розробленою літньою програмою


17.06.2022 15:31 14

Під час літніх канікул бібліотеки міста розпочали різнопланові пізнавальні та розважальні заходи з маленьких відвідувачів та гостей міста.

Ігри, розваги, превентивні заходи, голосні читання, майстер-класи тощо. Ніхто з користувачів, відвідавши бібліотеки, не залишається без уваги. У відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки проведено літературно-правовий навігатор «Щоб дорога була зоною безпеки». Бібліотекарі знайомили дітей з місцями безпечного переходу проїжджої частини, дорожніми знаками та правилами поведінки на вулицях. А ще показали мультфільм про правила дорожнього руху та запропонували розмалювати світлофор та пішохідний перехід.

Голосні читання «У книжок не буває канікул» активно відвідують в бібліотеках діти молодшого шкільного віку. Майстер-класи з Оленою Лебедєвою мають великий попит. На цьому тижні темою для малювання став День батька, який відзначається 19 червня. На жаль, сьогодні нелегкий період повномасштабної війни росії з Україною. Багато татусів боронять нашу землю. Вони справжні герої!

В культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки-філії ім. О. Пушкіна відбувся майстер-клас «Сюрприз для тата» та демонструвався відеоролик «День батька. Історія свята. Традиції святкування».
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік