Бібліотекарі Білгорода-Дністровського відзначили своє професійне свято


02.10.2020 09:16 220

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек, який є і професійним святом бібліотекарів. Відзначили його не лише бібліотечні працівники, але і наші користувачі.

В бібліотеку для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва завітали школярі на бібліотечні броділки «Я - читач!». Для них бібліотекарі провели цікавий квест у царстві книг та журналів, розповіли про літературні новинки. А ще всі, хто завітав до бібліотеки, отримали солодкі подарунки, написали свої враження на стіні бажань «Бібліотека для мене це…».

Фахівці ЦМБ ім. М. Горького створили відеоролик «Кадри з нашого бібліотечного життя». В бібліотеці ім. Лесі Українки пройшли «Бібліосутінки» у колі бібліотекарів та друзів – читачів з філіжанкою смачної кави та цікавими книжками. Низкою яскравих заходів «Сучасний бібліосвіт» відзначили свято в бібліотеці ім. О. Пушкіна. В бібліотеці ім. М. Кропивницького пройшла акція «1+1 = сюрприз», або приведи друга у бібліотеку і отримай бонус.

30 вересня день відкритих дверей був в усіх бібліотеках міста. Проходили різноманітні заходи, акції. Сучасні бібліотекарі - це провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Їм відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів. Бережімо бібліотеки та їх безцінні фонди!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік