Бібліотечні літературні скарби міста Білгорода-Дністровського


05.06.2020 12:15 296

Там де синього моря простори

З давніх днів, із античних віків,

Біле місто стоїть у дозорі,

У безкраї Буджацьких степів…...

Традиційно, в першу неділю червня місто Білгород-Дністровський відзначає своє найголовніше свято - День міста. У 2020 році цей день припадає на 7 червня. Свято усіх, хто тут народився і жив, хто хоч раз тут побував, бо наше місто - один із безцінних культурних скарбів України. І живуть в ньому гарні, щедрі серцем, працелюбні люди. Білгород-Дністровський має багату історію, якою по праву пишаються його мешканці. Талановиті творчі люди народилися і проживають в місті. Велику частку душі вони вкладають в свої роботи.

Запрошуємо переглянути аккерманську зіркову галерею «Мой Белый город» на ютуб каналі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=vYQj5e0Ye5Q, яка присвячена поетам нашого краю: П. Антонову, Ф. Закірову, В. Місюку, В. Газар’янц, О. Круппу та іншим, а також їх віршам про місто Білгород – Дністровський створену фахівцями центральної міської бібліотеки ім. М. Горького. В бібліотеці ім. Лесі Українки склали відеоподорож «Туристичні маршрути нашого міста», в бібліотеці ім. М. Кропивницького оформлена краєзнавча літературна вітрина «Білгород-Дністровський край – перлина України», в бібліотеці ім. О. Пушкіна – літературний вернісаж «Поетичні джерела рідного краю».

Вітаємо наших земляків з Днем міста! Нехай кожен день приносить вам і вашим родинам задоволення від життя та додає впевненості у майбутньому. Нових звершень, трудових успіхів, щастя, любові і добра!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік