Андрій Соломієнко про роботу управління охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради


27.10.2021 15:45 57

27 жовтня начальник управління охорони здоров’я Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради Андрій Соломієнко провів прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ, під час якої інформував про діяльність структурного підрозділу, яким він керує.

Як зазначив А. Соломієнко, одним з головних завдань у розвитку галузі охорони здоров’я міста є зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів, і в даному питанні є певні досягнення.

«В поточному році завдяки ініціативам міського голови Віталія Граждана, співпраці з народним депутатом Олександром Ткаченком, депутатами обласної та міської рад, керівництвом обласної державної адміністрації, Кароліно-Бугазькою та Сергіївською громадою, а також благодійними фондами вдалося оснастити наші заклади новим сучасним діагностичним обладнанням, медичними апаратами та інструментами, іншим устаткуванням медичного спрямування», - розповів Андрій Соломієнко.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я, вже все готове для запуску комп’ютерного томографу та цифрового рентген-апарату. Останнє слово – за Державною інспекцією ядерного регулювання України, куди спрямували необхідний пакет документів задля надання дозволу для діяльності рентген-кабінету та КТ.

Велика увага приділяється підвищенню кваліфікації працівників закладів охорони здоров’я міста, а також залученню спеціалістів із обласних закладів з метою проведення медичних оглядів та надання консультацій мешканцям Білгорода-Дністровського. Робота в цьому напрямку буде продовжена й надалі.

Результатом співпраці з Одеським обласним лікарсько-фізкультурним диспансером стало відкриття у Білгороді-Дністровського кабінету лікаря спортивної медицини у поліклініці по вул. Пирогова,4 (каб. №410, лікар Тетяна Алейникова). Відтепер, щоб отримати допуск до занять спортом та участі у змаганнях, не потрібно їхати до Одеси. Слід звернутися до свого сімейного лікаря, який надасть направлення до профільних спеціалістів, а після проходження медичного огляду – звернутися до спортивного лікаря, який й надасть відповідний висновок.

В ході прес-конференції Андрій Соломієнко торкнувся також тем залучення молодих спеціалістів до проходження інтернатури у лікарнях міста, перспективи появи у Білгороді-Дністровському Центру серцево-судинної патології, збільшення пакетів медичних послуг НСЗУ та ін. Начальник управління охорони здоров’я відповів на численні питання журналістів. Більш детально з матеріалами прес-конференції можна ознайомитися у газетах «Слово Придністров’я» та «Торнадо-прес», публікаціях інтернет-видання «Наше місто», передачах Першого муніципального телеканалу.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік