Засідання робочої групи з питань проведення в Білгороді-Дністровському народного гуляння “Масниця - Колодій”

06-02-2020 12:54 440
категорія: Новини міста


6 лютого 2020 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Ольги Ціпуленко, за участю працівників відділів та управлінь міськради, КП “Акермантурінвест”, Центру культури та дозвілля, навчальних закладів I-II рівня акредитації, громадських організацій, відбулося засідання робочої групи з підготовки та організації проведення народного гуляння "Масниця - Колодій".

Як зазначила начальник відділу культури Білгород-Дністровської міської ради Світлана Байло, одне з найвеселіших, найсмачніших і найцікавіших свят, яке прийшло до нас від древніх слов'ян, українці відзначатимуть вже у лютому. Масляний тиждень, що символізує проводи зими і радісне очікування весни, служить підготовкою до останньої неділі - Прощеної. Масляну також називають Сирним тижнем, Млинницею, Колодієм, і припадає вона щороку на різні дати, в залежності від того, на який день випадає Великдень. У 2020 році Масниця розпочнеться 24 лютого у понеділок і триватиме тиждень, до 1 березня включно.

Загальноміське свято в Білгороді-Дністровському планується провести 29 лютого - в останній день зими. Місцем проведення народних гулянь традиційно обраний парк Миру. В поточному році організатори вирішили трохи змінити концепцію заходу та до звичних для цього свята страв, конкурсів та змагань додати декілька нововведень. Учасники засідання обговорили деталі підготовки та визначили відповідальних за організацію та проведення окремих складових загальноміського заходу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23