Засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування №102 та №103

06-03-2019 08:54 144
категорія: Новини міста


Згідно рішення Організатора – виконавчого комітету Білгород-Дністровської ради, 5 березня 2019 року у приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Сергія Чернокульського відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування №102 та №103.

В ньому взяли участь члени конкурсного комітету - представники органів Національної поліції, громадських організацій міста із сфери автомобільного транспорту та громадських організацій Одеської області, діяльність яких безпосередньо пов’язана з автомобільним транспортом, територіального органу з надання сервісних послуг МВС, структурних підрозділів міської ради, а також представники претендентів на обслуговуванням маршрутів, громадськості та ЗМІ.

Під час засідання конкурсного комітету були розглянуті документи, надані перевізниками для участі у конкурсі, інформаційні листи органів поліції та сервісних послуг МВС. Слід зазначити, на засіданні був відсутній представник від Укртрансбезпеки, який є членом конкурсного комітету. Крім того, від даного Управління надійшли матеріали стосовно перевізників не в повному обсязі. Що не дало можливості конкурсному комітету зробити висновки щодо допущення претендентів до участі у тендері.

За результатами розгляду інформації та пропозицій, наданих на конкурс, було встановлено, що на два об’єкти конкурсу претендують ПАТ «ПІВНІЧТРАНС» та ТОВ «АТП-15107».

Приймаючи до уваги, рішення про допущення або недопущення претендентів-перевізників до участі у конкурсі повинен приймати Організатор міських пасажирських перевезень, а також, у зв’язку з тим, що виникла необхідність отримання інформації від Укртрансбезпеки, у засіданні була оголошена перерва до 12:00 години 19 березня 2019 року.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44