Відбулося засідання 63-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

23-06-2020 16:20 595
категорія: Новини міста


23 червня 2020 року під головуванням секретаря міської ради Віктора Грозова відбулося засідання 63-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь 24 з 34 депутатів міської ради, керівники відділів та управлінь, представники громадськості та ЗМІ.

Попередньо, до порядку денного сесії, відповідно до розпорядження про її скликання, було включено майже пʼятдесят питань. Також, депутатським корпусом міської ради до порядку денного було додано до розгляду ще 13 проектів рішень, а саме: «Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 05.03.2020 р. №1152-VІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради»; «Про відміну державної реєстрації припинення юридичних осіб шляхом реорганізації (приєднання)»; «Про затвердження передавального акта балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради»; «Про затвердження передавального акта балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів управління охорони здоров'я Білгород-Дністровської міської ради»; «Про затвердження передавального акта балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Управління житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської міської ради»; «Про затвердження Положення про Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради»; «Про внесення змін до Положення про Департамент житлово-комунального господарства та капітального будівництва Білгород-Дністровської міської ради»; «Про внесення змін до Положення про Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради»; «Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради №1195-VII від 05.03.2020 р. «Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки по вул. Сонячна,6 «а»; «Про внесення змін до Міської програми «Здоров'я на 2019-2023 роки», затвердженої рішенням міської ради від 29.11.2018 р. №728-VII зі змінами від 13.12.2019 №1111-VII»; «Про внесення змін до рішення міської ради від 13.12.2019 року №1072-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2020 рік»; «Про закріплення права господарського відання та безоплатної передачі спеціалізованого легкового автомобіля УАЗ-396206 на баланс КП «Автотранссервіс»; «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 15.12.2017 року №497 «Про затвердження міської цільової Програми «Соціальний захист» на 2018-2020 роки».

В ході розгляду проектів рішень на засіданні 63-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання більшістю депутатського корпусу міської ради було підтримано майже всі проекти рішень, винесені на розгляд сесії. Не знайшли підтримки більшості голосів та, як наслідок. не було прийнято наступні проекти рішень: «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів»; «Про надання дозволу гр. Доніч О.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу»; «Про надання дозволу гр. Галиновському О.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Світла, 2»; «Про надання дозволу гр. Галиновському О.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Світла, 21»; «Про відмову гр. Галиновському Олександру Валентиновичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність»; «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянам міста»; «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вул. Єврейська,1-в»; «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»; «Про надання згоди гр. Кареба Т.В. на передачу земельної ділянки в суборенду»; «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів».

Наприкінці засідання сесії депутатами міської ради було заслухано інформацію начальника КП «Житлово-експлуатаційне обʼєднання №1» Володимира Красовського, начальника КП «Білгород-Дністровськводоканал» Василя Алімкіна та начальника КП «Автотранссервіс» Сергія Манітенка про роботу підпорядкованих ним підприємств.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23