В минулому році замінено 4,5 кілометрів водопровідних мереж Білгорода-Дністровського


13.01.2021 15:30 243

Про це на брифінгу 13 січня 2021 року повідомив начальник КП «Білгород-Дністровськводоканал» Василь Алімкін. Під час зустрічі з журналістами місцевих ЗМІ він інформував мешканців міста стосовно найбільш гострих проблем, пов’язаних з комунальним підприємством, яке він очолює.

Головною причиною частих поривів на мережах водопостачання та водовідведення Василь Алімкін назвав критичну зношеність труб, прокладених у середині минулого століття. 80 відсотків водопровідних мереж загальною протяжністю 160 кілометрів і абсолютно всі 90 кілометрів каналізаційних - потребують капітального ремонту.

«У 2020 році нам вдалося власними силами перекласти 4,5 кілометрів мереж на вулицях Лісній, Активістів, Одеській, Островського, Декабристів, Вірменській. До кінця січня завершимо роботи по вул. Козацькій, - зазначив В. Алімкін. - Упевнений, тільки безперервною та систематичною заміною труб можна виправити катастрофічне становище водопровідних і каналізаційних мереж на території міста».

За його словами, підприємством вже підготовлений перелік об’єктів з ремонтних робіт та комплекс заходів із модернізації на 2021 рік. Всі вони відображені у проєктах Програм «Питна вода» і «Фінансова підтримка комунальних підприємств» та будуть винесені на розгляд виконавчого комітету та депутатів міської ради.

Керівник КП «Білгород-Дністровськводоканал» зробив наголос на тому, що підприємство не планує вводити графік подачі води. «Всі сім станцій водопідйому працюють у цілодобовому режимі, води нам вистачає, і немає якихось причин для введення графіку», - підкреслив Василь Алімкін.

На сьогоднішній день існує проблема лише на водопідйомі «Південному», де через стрибок електроенергії вийшов з ладу силовий блок станції управління захистом, що частково також впливає на виникнення аварійних ситуацій. За інформацією В. Алімкіна, обладнання знаходиться на ремонті у виробника та найближчим часом повернеться на місце.

Більш докладно з матеріалами брифінгу можна ознайомитися у газеті «Торнадо-прес», передачах Першого муніципального каналу та сайті «Бессарабія-інформ».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік