В будівлі Білгород-Дністровського ЦНАПу проводяться першочергові аварійно-відновлювальні роботи


06.04.2021 18:08 219

6 квітня комісія виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради з питань ТЕБ та НС, під головуванням міського голови Віталія Граждана, прийняла термінові рішення щодо проведення першочергових аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт по попередженню руйнування будинку по вул. Єврейська, 21 де розміщений міський Центр надання адміністративних послуг.

В протоколі комісії безпосередньо зазначається, що попадання великої кількості талих та дощових вод під фундамент будинку викликало виникнення тріщин на фасаді з лівого боку будинку. Подальше попадання води під фундамент може викликати просадку фундаменту і, як наслідок, руйнування будинку, що може привести до виникнення надзвичайної ситуації.

Для попередження виникнення надзвичайної ситуації, комісія прийняла рішення Управлінню з питань надання адміністративних послуг призупинити роботу ЦНАП на час проведення аварійних робіт.

МЦ «Благоустрій» забезпечити огородження небезпечної ділянки тротуару та проїжджої частини вулиці.

Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста за результатами звернення і пропозицій фінансового управління підготувати проект рішення виконавчого комітету про виділення коштів у сумі 50,0 тис. грн. з резервного фонду міського бюджету для проведення першочергових аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт по попередженню руйнування будинку по вул. Єврейська, 21.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік