В Білгороді-Дністровському пройшла серпнева педагогічна конференція

28-08-2019 11:51 602
категорія: Новини міста


Цього року традиційні для початку нового навчального року збори вчительської спільноти Білгорода-Дністровського пройшли у форматі педагогічної кав’ярні. Конференція проводилася на базі школи №4 за участі секретаря міської ради Віктора Грозова, керуючого справами виконкому Ігоря Величка, представників всіх дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів галузі освіти міста, селищ Затока та Сергіївка. Захід відкрила начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Людмила Муржа-Ромащук. З початком 2019-2020 навчального року освітян привітав зразковий ансамбль народного танцю “Барвінок” композицією “Козачок”. Святкову атмосферу своїми творчими виступами під час педагогічної конференції також створювали лауреати І ступеня обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» - хоровий колектив «Волна» школи №8, та зразкова студія естрадного танцю «Модерн Данс» міського ліцею.

“Щороку до нашої дружньої, творчої освітянської родини ми приймаємо молодих педагогів. Свої перші кроки на непростій педагогічній стежині роблять одинадцять молодих, завзятих та креативних спеціалістів своєї справи”, - представила новачків Людмила Муржа-Ромащук, а трудові книжки та подарунки молодим педагогам вручили директор школи №11 Олена Шмелькова, директор НВК «ЗОШ-ліцей» Валентин Бондаренко та голова профспілки працівників освіти міста Тетяна Олейніченко.

Л. Муржа-Ромащук у своїй доповіді проаналізувала підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначила досягнення та, разом із тим, загострила увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітила шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

“2018-2019 навчальний рік характеризувався напруженою роботою освітян міста, що була спрямована на створення умов рівного доступу до здобуття якісної освіти в навчальних закладах, проведення зовнішнього незалежного оцінювання, впровадження Державного стандарту початкової освіти”, - зазначила начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту. І за результатами ЗНО заклади, чиї учні продемонстрували найкращий результат, отримали Грамоти міського голови, а саме - НВК “Школа-ліцей”, загальноосвітні школи №6 та №1. Відзнаки їх керівникам вручив секретар міської ради Віктор Грозов.

Конференцію продовжила методист ММК, тренер НУШ Лариса Мізюк, робота у творчих групах, виконання різноманітних педагогічних вправ тощо.

“Бажаю вам миру в душі, миру в сім’ї, миру нашій рідній Україні, злагоди в шкільних колективах, радості від професійних досягнень”, - такими побажаннями завершила щорічну конференцію Людмила Муржа-Ромащук.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44