Учні загальноосвітніх навчальних закладів Білгорода-Дністровського відвідали гарнізонний будинок офіцерів

03-10-2019 16:39 199
категорія: Новини міста


3 жовтня 2019 року, напередодні святкування Дня захисника України, в Білгород-Дністровському гарнізонному будинку офіцерів відбулася зустріч учнівської молоді з військовослужбовцями Збройних Сил України, представниками Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Виступаючи перед учнівською молоддю, начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської міської ради Юрій Майзліс привітав всіх присутніх зі святом, яке 14 жовтня святкуватиме наша країна, зазначивши, що життя військового гарнізону нерозривно повʼязано з життєдіяльністю нашого міста. Професія військового завжди була й залишається однією з найпрестижніших професій в усі часи, і багато юнаків присвятили своє життя службі у Збройних Силах України та захисту рідної Батьківщини, підкреслив Ю. Майзліс.

Також, цього дня із святом, що незабаром відзначатимуть в Україні, привітали присутніх офіцери військових частин гарнізону, представники Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій, провівши короткий екскурс історією, традиціями та побутом частин, в яких вони проходять службу, а також ознайомили учнів загальноосвітніх навчальних закладів Білгорода-Дністровського з особливістю та перевагами служби у підрозділах ЗСУ, ДПСУ та ДСНС.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23