У Білгороді-Дністровському розробляється промоційний буклет в рамках проєкту «Business matters» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»: підприємців запрошуються до співпраці


14.01.2022 12:37 31

З метою здійснення інформаційної підтримки малого та середнього бізнесу Білгорода-Дністровського рамках заходів проєкту запланована розробка та друк промоційного буклету, який в подальшому буде розповсюджуватися серед туристів та гостей міста.

У зв’язку з чим пропонуємо суб’єктам господарювання надати інформацію про відповідні заклади розміщення та харчування, які розташовані на території міста.

Інформація має містити:

- тип закладу;

- адресу та контактну інформацію для бронювання та здійснення замовлення, доставки, тощо;

- фото або логотип закладу у високій якості;

- короткий опис закладу.

Також, пропонуємо розглянути можливість розробки програми знижок або бонусів для відвідувачів закладів, інформація про які також може бути розміщена у буклеті.

Інформацію просимо надати на електронну адресу brand.whitecity@gmail.com до 18 січня 2022 року.

Проєкт реалізується за ініціативи виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради у партнерстві з ГО «Благодія» та за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік