У Білгороді-Дністровському проведений Ритуал пам’яті з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22-06-2020 11:21 559
категорія: Новини міста


22 червня 2020 року у сквері Військової Слави відбувся Ритуал пам’яті з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, в якому взяли участь керівництво міста, ветерани та громадськість.

Щороку, 22 червня ми вшановуємо пам’ять співвітчизників, які поклали власні життя на вівтар перемоги у Другій світовій війни. Ця трагічна дата навіки закарбувалася в історичний та генетичній пам’яті українського народу. Нацизм, який семимильними кроками перетнув вже всю Європу, увірвався тоді і в наш дім, охопив всю територію країни, торкнувшись кожної української родини, кожної людської долі.

Недільний ранок 22 червня 1941 року …Четверта година ранку…Мить!...

І шквал крові, болю і смерті розірвав мирну тишу! Сто дев’яносто дивізій нацистської Німеччини та її союзників розгорнули бойові дії вздовж кордонів колишнього Радянського Союзу – від Баренцового до Чорного моря…Німецька авіація почала скидати бомби на Київ та інші міста України, якій судилося стати одним із вирішальних театрів бойових дій Другої світової і по якій двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

За майже чотири роки бойових дій на території України, на її долю припали чи не найстрашніші випробування, масовий терор, нелюдські страждання, колосальні жертви та руйнування.

Через велетенський швидко-плин десятиліть прориваються до нас спогади, миттєвості найжорстокішої війни в історії нашого народу. Війни не на життя, а на смерть. Війни, в якій нацизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення, і яка забрала з собою життя кожного п’ятого українця.

В день скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України ми згадуємо усіх ветеранів, вдів, дітей війни та низько схиляємо голову перед мільйонами нерозквітлих українських доль.

Вічна та світла їм пам’ять!

Після хвилини мовчання учасники заходу поклали квіти до Меморіалу Слави.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23