Триває підготовка до засідання шостої сесії Білгород-Дністровської міської ради VIII скликання


19.02.2021 15:58 100

В рамках підготовки до шостої сесії Білгород-Дністровської міської ради, триває робота постійних депутатських комісій з опрацювання питань, що заплановано винести на розгляд сесії.

18 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони навколишнього середовища та історичної спадщини. В ході засідання були розглянуті проекти рішень, якими пропонується затвердити деякі міські цільові програми. Зокрема, розглянуто Програму розвитку туризму в місті Білгороді-Дністровському на 2021-2023 роки, Програму висвітлення діяльності Білгород-Дністровської міської ради, її виконавчих органів та сприяння подальшому вдосконаленню інформаційної сфери міста на 2021-2023 роки, а також ряд проектів рішень, що регулюють використання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста.

Протоколи засідання постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони навколишнього середовища та історичної спадщини буде оприлюднено в розділі «протоколи депутатських комісій» офіційного сайту міської ради.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік