Ряд важливих рішень прийнято в ході засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради

04-09-2020 15:09 1648
категорія: Новини міста


4 вересня 2020 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктора Грозова відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 15 основних та 16 додаткових питань. В роботі засідання виконавчого комітету, також, взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних установ та підприємств, представники громадськості та ЗМІ.

Прийнято рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 15.05.2020 року №135 "Про погодження річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КП "Білгород-Дністровськтеплоенерго" на 2020 рік, яким відкореговано розміри відпуску теплової енергії, її втрати, теплове навантаження обʼєктів теплоспоживання та інші показники, що планується використовувати в роботі підприємства під час опалювального періоду.

Питання "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 14.04.2020р.№ 119 "Про звіт комунального підприємства "Автотранссервіс" за підсумками 2019 року та затвердження фінансового плану на 2020 рік", за рішенням більшості членів виконавчого комітету, з порядку денного засідання було знято на доопрацювання.

В ході засідання, прийнято рішення "Про організацію проведення регулярної ярмарки з торгівлі квітами і супутніми товарами та визначення розпорядника проведення ярмарки в місті Білгород-Дністровському". Так, відповідно до прийнятого рішення, планується організація регулярної ярмарки з торгівлі квітами і супутніми товарами по вулиці Першотравневій від вулиці Миколаївської до вулиці Ізмаїльської (вздовж проїжджої частини дороги) на 65 торгівельних місць в період з 01.09.2020 року по 31.12.2020 року. Розпорядником проведення регулярної ярмарки з торгівлі квітами і супутніми товарами визначено КП «Акермантурінвест».

Згідно Протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради, виконком прийняв рішення щодо виділення коштів з резервного фонду міського бюджету у сумі 20,76 тис. грн. для КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» міської ради на придбання тест–систем ІФА для виявлення Ig M (G) до антигену SARS-CoV-2.

Заступником міського голови Ольгою Ціпуленко, в ході засідання, представлено звіт про хід виконання у 2019 році "Програми Громадський бюджет (Бюджет участі) у місті Білгород-Дністровському на 2018-2020", який було підтримано більшістю членів виконавчого комітету міської ради.

Прийняте рішення “Про проведення чергового призову До Збройних Сил України та інших військових формувань громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2020 року та заходи щодо його забезпечення”. Погоджене положення відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва Білгород-Дністровської міської ради, а також Положення та склад конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій на надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення.

З метою підготовки до чергових місцевих виборів у 2020 році (25 жовтня 2020 року) виконавчим комітетом прийнято рішення “Про матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць з підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року”, а також рішення “Про відведення місць та обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації у місті Білгороді-Дністровському”.

Відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровької міської ради, надано дозвіл ГО «БлагоДія» на встановлення пам’ятного знаку «Захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» в сквері Військової Слави, за рахунок благодійних внесків та власних коштів, попередньо узгодивши ескіз пам’ятного знаку з управлінням містобудування та архітектури департаменту економіки та інфраструктури та з відділом культури міської ради.

В ході засідання виконавчого комітету міської ради прийнято й інші важливі рішення.

На постійному контролі виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради знаходяться питання, щодо дотримання прав неповнолітніх. Відтак, наприкінці засідання було розглянуто й підтримано ряд проектів рішень направлених на захист прав дітей.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23