Пленарне засідання 24-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

12-10-2017 15:28 449
категорія: Новини міста


12 жовтня 2017 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак пройшло засідання чергової 24-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. В його роботі взяли участь 32 депутати, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, представники громадськості та засобів масової інформації.

Перед початком сесії міський голова вручила депутату міської ради Леоніду Кондратюку Подяку голови ради організації ветеранів Одеської області за багаторічну плідну працю в інтересах громади, постійну увагу до людей похилого віку та з нагоди Дня ветерана, а також депутату міської ради Михайлу Баранову Почесну грамоту голови Одеської обласної державної адміністрації за особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку області, вагомі досягнення у професійний діяльності та з нагоди 26-ої річниці незалежності України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих в зоні проведення антитерористичної операції. Після внесення змін та доповнень до порядку денного депутати приступили до його розгляду.

На сесії затверджена Програма економічного та соціально-культурного розвитку міста Білгород-Дністровського на 2017-2019 роки, Програма фінансової підтримки громадської організації міської ради ветеранів війни, праці Збройних Сил України на 2018-2020 роки, Положення «Про управління ЖКГ Білгород-Дністровської міської ради” у новій редакції.

Згідно внесених змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 22.12.2016 р. №222-VII «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради» збільшена чисельність управління містобудування та архітектури, відділу державного архітектурно -будівельного контролю та служби у справах дітей міської ради.

Рішенням сесії на посаду керуючого справами виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради VII скликання затверджений Ігор Величко.

Розглянуті питання оренди майна комунальної власності, блок земельних питань, серед яких надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність військовослужбовцям, учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції.

Затверджене безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади Білгорода-Дністровського об’єктів (елементів) благоустрою, які розтошовані в парку Миру. Внесені зміни та доповнення до «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях міста Білгород-Дністровського «Кодексу Чистоти».

На сесії внесені зміни до складу комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій у Білгороді-Дністровському. Внесені зміни до складу постійних депутатських комісій. Зокрема, Олена Римська виключена зі складу постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони навколишнього середовища та історичної спадщини та включена до складу постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю. Ольга Ціпуленко включена до складу постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики, інвестицій та ринкових відносин. Крім того, затверджене Положення про постійні комісії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання.

Проект рішення “Про затвердження Положення про помічників-консультантів депутатів Білгород-Дністровської міської ради VII скликання” не знайшов підтримки у депутатів.

Депутати взяли до відома звіти комунальних підприємств «Білгород-Дністровськтеплоенерго», «Білгород-Дністровське міське архітектурне бюро» та «Білгород-Дністровськводоканал» за 2016 рік.

На сесії прийняте рішення перейменувати комунальне підприємство «Білгород-Дністровський парк культури та відпочинку» в «Аккерманзеленбуд Білгород-Дністровської міської ради». Затверджений його Статут у новій редакції. Дане підприємство визначене балансоутримувачем (відповідальним за утримання) об’єктів зеленого господарства комунальної власності Білгорода-Дністровського. Також, внесені зміни до додатку №2 Програми охорони навколишнього природного середовища міста Білгород-Дністровського на 2017-2020 роки.

На сесії прийняте рішення про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Модернізація вуличного освітлення м. Білгорода-Дністровського».

На сесії був схвалений текст Звернення депутатів Білгород-Дністровської міської ради до голови Одеської обласної державної адміністрації та голови Одеської обласної ради щодо забезпечення контролю раціонального та ефективного використання бюджетних коштів. Звернення стосується виділених з обласного бюджету коштів у сумі 2 млн. 72 тис. грн. на проведення реконструкції вуличного освітлення Білгорода-Дністровського, які досі не освоєні. До теперішній час не визначені підрядники, в результаті чого існує велика ймовірність невиконання вказаних робіт.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44