Патронатні вихователі Білгорода-Дністровського завітали до міського голови Алли Гінак

10-04-2019 14:29 406
категорія: Новини міста


Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» уперше в українському законодавстві закріплено таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я.  Для України це нове явище, проте в розвинутих країнах завдяки такій формі влаштування дітей практично не існує дитячих будинків. 

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками. Патронатний вихователь – це особа, яка за участю членів своєї сім’ї надає послуги з догляду, виховання й реабілітації дитини у своїй родині. 

На сьогоднішній день в Одеській області створено п’ять патронатних сімей, три з яких - в місті Білгороді-Дністровському. Патронатні вихователі разом з помічниками пройшли навчання в Одеському обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та отримали позитивні рекомендації.

10 квітня 2019 року пройшла зустріч Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак, представників служби у справах дітей міської ради та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з патронатними вихователями Світланою Козловою, Оленою Кікоть та Ніною Хук. На цьому важливому для всіх його учасників заході відбулося підписання договору про надання послуг з патронату над дитиною.

Алла Гінак завжди з особливою увагою ставиться до питань, які стосуються дітей. Так і сьогодні вона виказала вдячність людям, які готові в будь-який час прийти на допомогу дітям, що опинились в складних життєвих обставинах.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23