День української писемності та мови в бібліотеках Білгорода-Дністровського

10-11-2020 09:03 78
категорія: Новини культури


Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Цей День в бібліотеках міста став сповненим різноманітними бібліотечними заходами.

Під гаслом «Лунай велично, наша мово!» розпочали свій робочий день бібліотекарі. В читальних залах бібліотек легким фоном грали українські народні та сучасні пісні та експонувалися коментовані літературні виставки: «І зачаровує серце пісенна українська мова» - в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького, «Буква до букви і виникло слово» - в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва, «Мова, що стирає кордони» - в бібліотеці ім. М. Кропивницького, «Читаємо українською» - в бібліотеці ім. Лесі Українки та «Наша мова – мова калинова», «Душа народу бринить у слові», «Не цураємось мови, вчимось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати» - в бібліотеці ім. О. Пушкіна. Адміністрація ЦБС долучилася до написання  XX ювілейного   Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності.

Рідна мова – духовний скарб нації. Саме мова формує і визначає свідомість, творить націю, культуру, історію. Бережімо та плекаймо українську мову, щоб передати її нащадкам!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23