Церемонія нагородження переможців конкурсу «Новорічна фантазія» У Білгороді-Дністровському


14.01.2022 14:29 305

14 січня у Білгороді-Дністровському пройшло офіційне нагородження переможців міського конкурсу «Новорічна фантазія» на краще новорічне оформлення вітрин, фасадів об’єктів торгівлі, сфери побутового обслуговування, підприємств ресторанного господарства.

На захід були запрошені всі підприємці – учасники конкурсу. Слова вдячності за створення святкового настрою у мешканців та гостей міста шляхом новорічного оформлення вітрин та фасадів своїх об’єктів висловили секретар міської ради Олександр Скалозуб та директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольга Ціпуленко. Вони підбили підсумки конкурсу та вручили грошові сертифікати його переможцям.

Перше місце та сертифікат у розмірі 15 тис. грн. отримав Сергій Кім, автор проєкту «Сучасний Дід Мороз». Друге місце та сертифікат на суму 10 тис. грн. – Світлана Перелигіна, авторка проєкту «Новорічне казкове містечко». Третє місце та сертифікат на суму 5 тис. грн. – Олександр Одинець, автор проєкту «Зимова казка в гостях у Сомельє».

Всі учасники конкурсу отримали подарунки. Окремо була відзначена Ольга Акімова, авторка проєкту «Новорічна феєрія взуття», який за результатами онлайн-голосування посів четверте місце.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік