Білгород-Дністровський колектив “Теремок” отримав Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену»

09-02-2018 14:03 318


В місті Києві відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену». Столиця зібрала на своїх майданчиках найталановитіших учасників з різних куточків України та інших країн світу, представив можливість продемонструвати на великій професійній сцені свої неабиякі творчі здібності та знайти шанувальників аматорського театрального мистецтва.

Зразкова музично-драматична студія «Теремок» комунального закладу «Міський Центр дитячої творчості» (керівники Валентина Поцелуєва та Галина Фролова) представляла місто Білгород-Дністровський з авторською виставою «Наречена з приданим».

Після довготривалого обговорення членами журі переглянутих конкурсних вистав прихильність до нагородження найвищою нагородою Гран-прі була надана студії «Теремок» за представлену виставу.

Фіналом участі стало і нагородження керівника студії Валентини Поцелуєвої грамотою Міністерства культури України за вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління, створення духовних цінностей та високу професійну майстерність.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44