Бібліотеки міста Білгорода-Дністровського запрошують на заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

14-09-2020 16:06 311
категорія: Новини міста


30 вересня — найчитальніший день року, адже з 1998 року в Україні в цей день відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

Безсумнівно, зараз можна завантажити й купити практично будь-яку книгу, але! По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців.

Отже, Всеукраїнський день бібліотек — відмінний привід дізнатися, що з новинок з’явилося в фондах. Або сходити в бібліотеку з дитиною та взяти улюблену книгу з вашого дитинства.

Бібліотеки Білгорода-Дністровського підготували з цієї нагоди особливі заходи.

Бібліотека ім. Лесі Українки, що знаходиться на вул. Ізмаїльській 87-а, запрошує 29 вересня на бібліоквест «Як пройти в бібліотеку?». А вже як знайдете дорогу, то обов’язково відвідайте бібліотеку й 30-го – в день відкритих дверей, який пройде під гаслом «Бібліотека – територія успіху». Ввечері теж не буде сумно – «На гостини до Лесі» запрошують бібліосутінки.

В центральній міській бібліотеці ім. М.Горького (вул. Маяковського, 6) 30-го вересня читачів зустрічатиме бібліосушка «Бібліотека в об’єктиві».

Для юних прихильників бібліотеки в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В.Катаєва (вул. Маяковського, 7) буде розгорнута стіна признань «Бібліотека для мене це…», а в бібліотеці ім. М.Кропивницького (вул. Кишинівська, 227) пройде позитив–акція «Я люблю свою бібліотеку».

Якщо хочете провести час в приємному спілкуванні та розширити власний світогляд завітайте до бібліотеки ім. О.Пушкіна (вул. Перемоги, 3-а), де 30 вересня усіх чекає релакс день «Годинку з книгою наодинці» та виставка-реклама «Дім мудрості, аптека для душі».

Приходьте до бібліотеки! Ну, або просто проведіть цей вечір за читанням. Адже читати не шкідливо, шкідливо не читати!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23