Андрій Криштопов провів нараду з керівниками комунальних підприємств


04.01.2021 12:29 286

4 січня 2021 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Андрій Криштопов провів щотижневу нараду з керівниками комунальних підприємств і відділів Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва. Обговорювалися дії комунальних підприємств під час аварійних ситуацій, які склалися під час свят. Зокрема, в квартирі будинку по вул. Франко,16 стався порив труби теплопостачання, протягом доби без електроенергії залишалася триповерхівка по вул. Ізмаїльській,64-а, у зв’язку з поривом по вул. Південній відсутнє водопостачання в частині будинків по вул. Парковій, Сонячній та Південній. Зафіксовані також інші випадки з відключенням води та електроенергії, роботи світлофорів.

Андрій Криштопов зауважив, що не всі диспетчерські та аварійні служби комунальних підприємств спрацювали оперативно, через що сталася затримка в ліквідації наслідків аварій.

На нараді було піднято питання усунення стихійної торгівлі свіжим м’ясом тварин та птахів по вул. Миколаївській, а також залишення сміття після проведення святкового ярмарку по вул. Московській. Відповідні комунальні підприємства та відділи Департаменту ЖКГ отримали доручення розібратися у ситуації та усунути проблеми.

Також, обговорювалися плани кожного комунального підприємства на тиждень та перспективи реалізації проєктів з капітального ремонту на 2021 рік.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік