В Білгороді-Дністровському стартував процес прийому проектів Громадського бюджету (Бюджету участі) на 2020 рік

02-10-2019 15:59 323
категорія: Новини міста


Про це під час брифінгу повідомила заступник Білгород-Дністровського міського голови Ольга Ціпуленко. Подавати свої проекти Громадського бюджету (Бюджету участі) на 2020 рік мешканці міста можуть протягом трьох тижнів - з 1 по 23 жовтня поточного року. Загальний обсяг бюджету участі-2020 залишиться незмінним та складе півтори мільйони гривень. Зокрема, на великі проекти планується витратити 1 млн. грн. (2 проекти до 500 тис. грн. кожен), на маленькі - 500 тис. грн. (2 проекти - до 250 тис. грн.). За великий проект автору необхідно зібрати 20 підписів (крім автора), за маленький - 15 підписів.

Ольга Ціпуленко підкреслила, що автор проекту повинен бути громадянином України, або людиною, що має дозвіл на постійне проживання на території України і на момент подання проекту досяг 16-річного віку, місце проживання якого зареєстровано в м. Білгороді-Дністровському, що підтверджується паспортом або ID-картою з додатком про прописку або довідкою про реєстрацію.

Тематика проектів залишилася незмінною, а саме за такими напрямками: Безпека та громадський порядок; Велоінфраструктура; Дорожнє господарство та благоустрій; Комунальне господарство; Енергозбереження; Культура та туризм; Навколишнє середовище; Освіта; Охорона здоров'я; Соціальний захист; Спорт; Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології; Транспорт.

Подача проектів здійснюється на електронній платформі «E-DEM». Електронна система створюється для забезпечення автоматизації всіх етапів Бюджету участі і розміщується на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради в рубриці «E-DEM». На цій платформі автор може створювати свій кабінет, для чого реєструється в системі за допомогою авторизації через ідентифікацію Bank ID.

Окремо Ольга Ціпуленко зупинилася на термінах впровадження Бюджету участі, а саме: подача проектів завершиться 23 жовтня, після чого до 31 жовтня буде здійснюватись їх оцінка. Голосування за проекти триватиме з 1 по 15 листопада поточного року. Переможці будуть визначені 25 листопада. Сама ж реалізація проектів Громадського бюджету почнеться у 2020 році.

О. Ціпуленко зазначила, що автор проекту повинен надати розрахунки, креслення та візуалізацію проекту, а його бюджет повинен включати всі витрати, пов'язані з розробкою проектної документації, закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих.

Кращі проекти будуть визначати мешканці Білгорода-Дністровського шляхом голосування, яке буде здійснюватися на платформі «E-DEM», в пункті супроводу (ЦНАП), а також в управлінні економічного розвитку міської ради.

Заступник міського голови закликала городян активно залучатися до Громадського бюджету (Бюджету участі) Білгорода-Дністровського як на стадії подання проектів, так і при визначенні кращих шляхом голосування за них.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23