Звіт про відстеження результативності регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради “Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам”


11.11.2013 07:22 846

1. Вид та назва регуляторного акту:


Проект рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради «Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»


2. Назва виконавця заходів періодичного відстеження:


Управління комунальної власності Білгород-Дністровської міської ради


3. Цілі прийняття акту:


Прийняття запропонованого регуляторного акта дасть змогу забезпечити визначення розміру та відшкодування збитків власникам земельних ділянок та землекористувачам


4. Строки виконання заходів відстеження:


з 1 по 30 листопада 2013 року


5. Тип відстеження:


Базове


6. Методи одержання результатів відстеження:

Базове відстеження результативності регуляторного акту відбувалося із застосуванням статистичного методу шляхом аналізу коштів, які надходять до міського бюджету від плати за земельні ділянки. Дані отримуються завдяки взаємодії з фінансовими та податковими органами.


7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом проведення аналізу інформації щодо додаткових надходжень до міського бюджету від плати за землю.

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання щодо прийняття регуляторного акту: регуляторний акт розміщений на офіційному веб-порталі м. Білгорода-Дністровського .


8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Після прийняття проекту рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради «Про створення комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» буде здійснюватись робота по погашенню збитків, нанесених територіальній громаді у зв’язку з порушенням земельного законодавства.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік