Зміни до програми кредитування посівної кампанії сільськогосподарських виробників «Доступні кредити 5-7-9%


11.04.2022 14:17 13

Для підтримки сільськогосподарських підприємств з метою забезпечення посівної кампанії, а також активізації всіх видів підприємницької діяльності у період воєнного стану Уряд, за ініціативою Президента України, вніс низку змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Метою програми є кредитування посівної кампанії сільськогосподарських виробників під державну гарантію на 80 % від суми кредиту з можливістю підключення агроклієнтів до програми «Доступні кредити 5-7-9%» під 0% річних (з одноразовою комісією до 1% від суми кредиту).

Також, за умовами програми, кредитування доступне на строк до 6 місяців під 0% річних (з підключенням програми 5-7-9-%) за такими кредитними продуктами:

 «КУБ із заставою» до 5 млн. грн. під забезпечення державною гарантією у розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів;

 «Агросезон» до 5 млн. грн. під забезпечення державною гарантією у розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів;

 «Агросезон» від 5 до 50 млн. грн. під забезпечення державною гарантією у розмірі 80 % від суми кредиту з додатковим забезпеченням від клієнтів у розмірі 20 % від суми кредитів під заставу сільгосптехніки.

Разом з тим, кредитування доступне для агровиробників із «Банком землі» в обробці від 100 до 10 тис. гектарів, що знаходяться в регіонах України, де наразі не ведуться бойові дії.

Заявку на отримання пільгового кредитування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» можна подати в онлайн режимі за посиланням: pb.ua/agro.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік