Завершився цикл тренінгів зі старшокласниками Білгорода-Дністровського «Не виявляй безсилля – ти сильніше насилля!»


09.06.2023 13:58 63

Працівниками спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, завершено проведення двотижневої серії інтерактивних тренінгів «Не виявляй безсилля – ти сильніше насилля!» для учнів міських загальноосвітніх навчальних закладів.

Жорстокість існувала завжди і, на жаль, існує по сьогоднішній день. Насильство трапляється майже всюди – починаючи із сім'ї, поширюється в навчальних закладах, на вулиці, в організаціях і установах. Саме через актуальність цієї теми працівники спеціалізованої служби Діана Базіленко (фахівець із соціальної роботи та Ольга Гакотіна (практичний психолог) підготували тренінги для підлітків. Загалом проведено 14 тренінгів під час яких було охоплено учнів 9-10 класів ЗЗСО№1, №2, №3, №4, №5, №7, а також Академічного ліцею.

Заходи організовувалися з метою здійснення профілактичної роботи, спрямованої на недопущення вчинення випадків, пов'язаних із будь-якою формою насилля, в тому числі, в учнівському середовищі, а також пробудження толерантності дітей до оточуючих. Після участі у заході, що проводився в товариській теплій атмосфері, учні знайшли відповіді на ряд питань: чому насильство виникає? Яким буває? Як його попередити або знайти вихід із ситуації, що вже склалася? Куди звернутися у разі вчинення насильницьких дій щодо Вас або оточуючих?

Працівники спеціалізованої служби працюють на попередження насилля та мінімізацію даного явища. Далі – більше! Вони вдячні за допомогу в реалізації заходів Управлінню освіти міської ради, адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів. Окрема подяка за сприяння у втіленні ідеї директору Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік