Засідання професійної спільноти вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Білгорода-Дністровського


29.11.2021 14:36 27

Днями в закладі загальної середньої освіти №1, згідно плану міського методичного кабінету, відбувся семінар-практикум для професійної спільноти вчителів української мови та літератури «Панорама методичних знахідок або Методичний куферок», який організували та провели педагоги ЗЗСО №1.

Зустріч вчителів розпочалася інтерактивною вправою «Осінній листок для знайомства». З презентаційним месенджем «Онлайн-освіта: досвід, здобутки, перспективи» виступила вчитель Світлана Варбан. Методичний практикум «Оцінювання в умовах особистісного та компетентнісного навчання» провела з колегами вчитель Світлана Тимошенко. Керівник міської професійної спільноти Олена Минзул ознайомила з методичними новинками на уроках української мови та літератури «Упровадження в практику завдань, що активно сприяють розвиткові ключових та предметних компетенцій в умовах змішаного навчання». Вчитель Наталія Балта виступила з доповіддю «Онлайн-тестування знань здобувачів освіти в умовах змішаного навчання». Крім того, педагоги мали можливість додаткової практики при створенні онлайн тестів на платформах «Всеосвіта» та «На урок».

Родзинкою заходу став виступ учнів 11 класу, які презентували свої проєкти щодо творчості Т. Шевченка та М. Коцюбинського й проєкт «Топ 7 письменників України».
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік