Засідання міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання та предмету «Технології» (дівчатка)


06.01.2022 08:58 37

4 січня 2022 року на базі закладу загальної середньої освіти №5 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання та предмету «Технології» (дівчатка) за темою «Формування життєвих компетентностей на уроках трудового навчання».

На засіданні розглянуто низку актуальних питань:

підготовка учнів до самостійного життя;

розвиток ключових компетентностей під час уроків;

методи індивідуального підходу до учнів;

використання традиційних та інноваційних технологій у вивченні предмету;

види уроків з нетрадиційною структурою.

Вчителі обмінювалися досвідом щодо формування освіченої особистості підготовленої до життя і активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства, життєво необхідних знань, умінь і навичок ведення домашнього господарства і сімейної економіки, основних компонентів інформаційної культури учнів, забезпечення умов їх професійного самовизначення, вироблення навичок до творчої діяльності, виховання культури праці, здійснення допрофесійної і професійної підготовки засобами свого предмета.

Всі члени ММО залучилися до дискусійного обговорення нестандартних підходів проведення уроків з нетрадиційною структурою, які пробуджують в учнів інтерес і мотивацію, навчають самостійно мислити та сприяють формуванню їх життєвих компетентностей. Адже сьогодні соціуму потрібні учні та випускники готові змінюватись та пристосовуватись до нових потреб життя, оперувати й управляти інформацією, активно діяти, швидко приймати рішення, навчатись впродовж життя.

Досвідом роботи естетичного оформлення виробів з теми «Оздоблення тістечок» поділилась вчитель трудового навчання ЗЗСО №5 Крухтанова Наталя Федорівна та провела майстер-клас для колег.

Дякуємо організаторам за високий професійний рівень підготовки та проведення заходу. Бажаємо колегам плідної праці, креативних ідей, творчості, наснаги, здоров'я, нехай ваш кожен урок буде добрим та плідним!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік