Засідання міського методичного об’єднання вчителів основ здоров'я «Розвиток професійної компетентності сучасного вчителя: реалії і перспективи»


20.12.2021 15:51 39

16 грудня 2021 року на базі Академічного ліцею відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів основ здоров'я за темою «Розвиток професійної компетентності сучасного вчителя:реалії і перспективи» (керівник Людмила Клімчук).

Тематика засідання обумовлена пошуком нових нестандартних форм організації освітнього процесу для розвитку пізнавальної активності та творчої діяльності учнів.

Досвідом роботи створення лепбуків та перевагами їх використання під час уроків поділилась керівник ММО вчителів основ здоров'я Академічного ліцею Людмила Клімчук, зазначивши, що важливим аспектом освіти є формування в дитини здатності навчатися самостійно. Педагог має навчити дитину ставити перед собою мету і завдання, знаходити способи їх вирішення, а головне, відшукувати потрібне серед величезної кількості джерел інформації. Сучасна дитина потребує послідовно та доказово мислити, виявляти розумову активність. Лепбук –інтерактивна форма роботи з учнями, яка допомагає швидко та ефективно засвоїти нову інформацію і закріпити вивчене в цікаво-ігровій формі,об’єднує дітей, вчителів, батьків у одну команду,яка зацікавлена у створенні спільного результату, продукуванні та відтворенні оригінальних ідей, здійснюючи при цьому пошук, дослідження, вдаючись до нових підходів у вирішенні та виконанні завдань. Вчитель продемонструвала колегам зразки виготовлених лепбуків для учнів різних вікових категорій. Запропонована технологія викликала зацікавленість членів методичного об’єднання та спонукала до дискусійного обговорення її практичного втілення в освітній процес.

На засіданні розглянуто низку актуальних питань щодо використання у роботі інтерактивних ігор, вправ, інтернет ресурсів створених для підтримки вивчення предмету основ здоров'я, з метою формування готовності педагогічних працівників до впровадження Державного стандарту базової середньої освіти.

У роботі ММО взяла участь методист ММК Ольга Свищ, яка ознайомила присутніх з нормативними документами, формами, видами та напрямами підвищення кваліфікації педагогічних працівників, принципами організації самоосвітньої діяльності вчителя та спонукала до підвищення власної педагогічної майстерності шляхом використання інноваційних технологій та сервісів - з метою досягнення методичної зрілості.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік