Засідання міського методичного об’єднання асистентів вихователів закладів дошкільної освіти


16.09.2020 16:15 469

Днями на базі міського методичного кабінету під головуванням завідувача ММК (Веріс Д.В.) та директора ІРЦ (Горбан І.П.) відбулось перше засідання міського методичного об’єднання асистентів вихователів закладів дошкільної освіти. В ході засідання Веріс Д.В. зупинилась на інструктивно-методичних рекомендаціях щодо організації освітнього процесу в інклюзивних групах та організації діяльності ЗДО у 2020/2021 навчальному році.

Горбан І.П. розповіла про роботу Білгород-Дністровського інклюзивно-ресурсного центру, детальніше зупинилась на висновках, які видають фахівці ІРЦ. Особливу увагу звернули на методи, прийоми та форми роботи з дітьми з особливими освітніми потребами відповідно до нозологій.

Новаторами інклюзивної освіти серед дошкільних закладів освіти в місті є педагоги ДЗО №3 «Дзвіночок», тому до активної бесіди долучились (Гафенко Н.С.), вихователь-методист та асистент вихователя (Сербезова А.О.), які поділились з колегами досвідом своєї роботи, розповіли з якими проблемами зустрічаються на практиці асистенти вихователів та які шляхи обрати аби уникнути складнощів. Зосередились на документації, яку в своїй діяльності розробляє та заповнює асистент вихователя, а саме: номенклатура, річний план, план на місяць, робочий план тощо. Обговорили можливі напрямки роботи команди психолого-педагогічного супроводу, складання індивідуальної програми розвитку та створення портфоліо дитини з ООП. Педагоги ДЗО №3 «Дзвіночок» продемонстрували цікаву літературу, яку використовують в своїй роботі.

Присутні отримали безліч цікавої інформації, позитивні емоції та приємні враження!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік