Заходи ДУ «Центр пробації» в Одеській області до Дня пам’яті та примирення


08.05.2024 16:54 16

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни.

7 травня 2024 року з нагоди Дня пам’яті та примирення працівниками Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області спільно з представниками Публічної бібліотеки Білгород-Дністровської МТГ для суб’єктів пробації проведена виховна година на тему «У бронзі і граніті, у книгах і піснях- їх подвиг буде жити у віках». В ході заходу декламувалися вірші на тематику зустрічі автора Вікторії Осадчук бібліотекара читальної зали. Продовжуючи заходи, 8 травня 2024 року для засуджених осіб, які вчинили злочин проти основ національної безпеки України проведена виховна година на тему «Пам’ятаємо, шануємо». Метою заходу було виховання почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України.

Під час зустрічі присутні переглянули документальну стрічку «Крик чорнозему» режисера Сергія Череватого, яка була презентована мережею DOCU/CLUB. Після перегляду фільму учасники хвилиною мовчання вшанували загиблих часів Другої світової війни та прийняли участь у покладанні квітів на меморіалі Слави.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік