Вшанували пам’ять «воїнів світла» з Майдану в бібліотеках Білгорода-Дністровського


20.02.2024 14:02 126

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. В 2024 році він проходить під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв». В КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» вшанували відвагу, силу духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року) низкою патріотичних заходів.

В бібліотеках експонуються книжкові виставки «Кличе в бій Небесна Сотня за України майбуття» - в Публічній бібліотеці, «Реквієм Небесній Сотні» - у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки.

Відео-перегляд «Сотня свята із синів України» пройшов в бібліотеці-філії ім. І. Нечуя-Левицького, коментована відео-година «Цю Сотню зустрічали небеса» - в бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького. Патріотична година «Життя, обірване на злеті» для юнацької аудиторії відбулася в бібліотеці-філії ім. Лесі Українки.

Сьогодні ми всі віримо в нашу армію та незламність Україні. Про подвиг Героїв Небесної Сотні будемо пам’ятати завжди. Вічна пам’ять і Слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та Небесними захисниками України!
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік