Всеукраїнська соціальна кампанія НЕ ДОДАВАЙ РОБОТИ


15.07.2022 11:41 10

Війна додала роботи медикам, поліцейським і рятувальникам. Звичний аврал справ поповнився пораненими, завалами зруйнованих будинків, викликами на підозри мінувань… Це те, де вони незамінні, де дорога кожна секунда для порятунку життів. І багато хто наче й хотів би допомогти в цій нелегкій справі, але не завжди розуміє, як це зробити?

Саме на перетині проблем і свідомості українців Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та креативна агенція Provid, в рамках Кампанії «За безпечні дороги», знайшли просте й виразне рішення для соціальної кампанії з безпеки дорожнього руху. В умовах війни допомога кожного з нас ‒ це не додавати роботи тим, хто рятує життя українців. Тобто дотримання правил дорожнього руху стає ще важливішим, це не щось абстрактне, як декому здавалося раніше.

Кампанія має допомогти якомога більшій кількості людей зрозуміти свою роль у порятунку життів. А ще це данина поваги тим, хто, попри все, спішить на термінові виклики. Ми віримо в те, що українці свідомі, просто їм треба трішки нагадати.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік