Виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року


09.08.2021 16:50 276

04.08.2021 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 804 “Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей”.

Постановою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Одноразова грошова допомога призначається на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6—18 років включно.

Одноразова грошова допомога надається у розмірі 2 000 гривень на кожну дитину.

Витрати на виплату одноразової грошової допомоги відшкодовуються за рахунок коштів державного бюджету.

Одноразова грошова допомога перераховується на рахунки одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, відкриті в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Виплата одноразової грошової допомоги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.

Розмір одноразової грошової допомоги не включається під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (04849) 2 25 95,

+38098 711 55 93 до Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік